Překlady a tlumočení polštiny a češtiny         wersja polska

Hlavní stranka o mně služby ceník kontakt

SLUŽBY

Neposkytuji soudní překladatelské a tlumočnické služby.

PŘEKLADY

Nabízím překlady z češtiny do polštiny a naopak s garancí korektury rodilým mluvčím.


TLUMOČENÍ

Zajišťuji tlumočení mj. během obchodních setkání, jednání, trhů, školení, konferencí a přednášek, a to jak konsekutivní  (tj.  střídavé,  tlumočení  následuje  vždy  po  několika   větách   v   originále)   tak   simultánní    (tj. souběžně s originálem).


KOREKTURY

Provádím pravopisné,   gramatické   a    stylistické   korektury   polských   textů.   Ovládám   teorii   korektur   (vč. korektorských značek). V případě zájmu o korekturu českých textů jsem schopna zajistit korekturu rodilým mluvčím.

 
úřední překlad překlad korektury textů   optimalizace PageRank.cz
Copyright © PŘEKLADATELKA A TLUMOČNICE POLŠTINY. Designed by Web Page Templates 
překlady polština - překlady čeština - tlumočení polština - tlumočení čeština - korektury polština - korektury čeština  - překladatelka polštiny  - PŘEKLADATEL POLŠTINA  - tlumočnice polštiny - TLUMOČNík polština - korektorka polštiny - překlady z češtiny do polštiny - překlady z polštiny do češtiny  - konverzace polština - překladatelské služby - tlumočnické služby - překlady do polštiny - překlady z polštiny- překladatelství polština - tlumočnictví polština  - tlumočnice z polštiny = tlumočnice do polštiny = tlumočník z polštiny = tlumočník do polštiny
Design downloaded from free website templates.